The art of slow foodZAPRASZAM DO NATURY!

Zapraszam wszystkich głodomorów dużych i małych do naszej nowo otwartej restauracji NATURA! Poznajcie kuchnię, która inspiruje, zachwyca i wprawia w dobry nastrój #NatureMood.

Zabiorę Was w kulinarną podróż po regionie Pomorza Zachodniego, odwiedzając przy tym najlepszych regionalnych dostawców, ciesząc się sezonowymi produktami i łącząc wszystko w nowoczesną całość.

Artur Maćkowiak
szef kuchni
A. Maćkowiak

Zdrowe i z naturalnych produktów NASZE MENU

Natura, regionalna kuchnia i nietuzinkowe połączenia smaków. Wszystkie przetwory robimy sami, pieczemy chleb, wędzimy ryby i mięso oraz sezonujemy wołowinę.

Zjecie u nas najlepsze na całym Pomorzu lunche, kolacje, obiady, popołudniowe przekąski i romantyczne podwieczorki. Dodatkowo spędzicie super czas ze znajomymi popijając nasze autorskie drinki i rozwiązując zagadki Szefa kuchni. Natura to #placetobe nr 1!


zobacz menu

Na wynos Menu TO GO

Pozwólcie Naturze ugotować dla Was pyszne dania i dostarczyć je pod same drzwi. MENU TO GO to Wasze ulubione lunche, najlepsze pozycje z karty Natury, a także kultowe słoiki i przepyszne wyroby własne. Wszystko na wynos oraz w dostawie. Zamawiajcie on-line lub telefonicznie!


menu To Go

Najlepszy wybór na wydarzenia prywatne i firmowe!ZRÓB U NAS IMPREZĘ!

Planujesz wesele, komunię, spotkanie biznesowe lub uroczystą kolację? Zorganizujemy je dla Ciebie! Naszym przepisem na udane przyjęcie jest wyśmienita kuchnia oraz doskonała i profesjonalna obsługa. Zadbamy o każdy szczegół Waszego wydarzenia, a Wy nie musicie się o nic martwić.